ZenMate 2019 VPN do surfowania zachowując swój …

Odblokuj strumieniowego bez ograniczeń, przy zachowaniu anonimowości w Internecie z ZenMate VPN.

Najnowszą wersję ZenMate 5,0 oferty zupełnie nowych funkcji, ulepszeń poprawić od poprzedniej wersji i ogólną modernizację sieci VPN. Przetestowaliśmy dać rzetelnej opinii i pozwala wybrać VPN z pełną świadomością. Czy chcesz, aby obejść cenzurę w Internecie, zachować swoje dane osobowe lub zawartość odblokowania strumieniowe geo-ograniczony, czytaj dalej!

ZenMate to niemiecka firma cyberbezpieczeństwa z siedzibą w Berlinie. Oferty spółkę z VPN do prawie wszystkich urządzeń, a także darmowe rozszerzenie dla przeglądarek takich jak Mozilla Firefox, Opera i oczywiście Google Chrome. Testowaliśmy go na Windows, Mac i iPhone, a aplikacja była idealnie płynne. Oto wszystkie obsługiwane platformy:

okna, MacOS, iOS Android, Android TV, Amazon Ogień TV Amazon Ogień TV stick Linux.

Z już ponad 47 milionów aktywnych użytkowników, ZenMate nie brakuje argumentów. Ale co to jest dokładnie?

Serwery strumieniowe

Chociaż dostawcy treści stopniowo zakazać używania VPN ZenMate nadal można odblokować swoje ulubione treści strumieniowe poprzez swoją nową funkcjonalność. Aby to zrobić, VPN wykorzystuje zoptymalizowane serwery. Następnie można uzyskać dostęp do treści Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime, Comedy Central i wszystkich usług wideo na żądanie. Po określeniu położenia i usługę, której chcesz uzyskać dostęp, trzeba tylko kliknąć na odpowiednim serwerze Ci natychmiastowy dostęp do zawartości swojego wyboru.

Można z łatwością odkrywać treści z Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime, Comedy Central i wszystkich innych usług wideo na żądanie. Po ustaleniu, obsługa i lokalizację, której chcesz użyć, kliknij serwer, aby połączyć i trzeba będzie natychmiastowy dostęp do żądanej treści.

ściąganie

Aby pobrać pliki torrent, ZenMate oferuje specjalną funkcję. Ten szczególny pozwala na pozostanie niewykrywalne, pobierz anonimowo dla Twojej wygody i spokoju.

serwery globalne

ZenMate 5.0 wprowadzono szereg nowych serwerów. Można połączyć się z serwerami w ponad 35 krajach, w tym USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii, Danii, Austrii, Belgii, Albanii, Brazylii, Czechach, Bułgarii, Finlandii, Francji, Niemczech, Hong Kong, Holandia, Norwegia, Włochy, Hiszpania, Szwajcaria i wiele innych.

Brak logi przechowywane

ZenMate nigdy trzyma logi użytkowników. Misją VPN jest dać każdemu prawo do obrony swojego prawa do prywatności cyfrowej, a nie zachować wszelkie środki internetowego Śledzenie aktywności swoich użytkowników. Dzięki czemu można mieć pewność, że anonimowość zostaną zachowane we wszystkich okolicznościach z tym VPN.

Twoje ulubione serwery

Ostatnia aktualizacja ZenMate wprowadzono również funkcję do wyznaczenia swoich ulubionych serwerów. Można zaznaczyć serwery, że jesteś najlepszy, aby je łatwo znaleźć później. Nie trzeba iść mieć pełną listę serwerów.

wielu protokołów

ZenMate oferuje również doświadczonym użytkownikom możliwość wyboru między protokołami OpenVPN, L2TP i IKEv2 i dostosować swoje ustawienia.

Zaloguj się jednym kliknięciem

Po pobraniu i zainstalowaniu ZenMate VPN, wszystko co musisz zrobić, to zmienić swój adres IP i szyfrowania danych. To jest po prostu kliknij na przycisk z logo. Nic więcej.

Najlepszy serwer na podstawie swojej lokalizacji

ZenMate używa specjalnego algorytmu opartego na fizycznej lokalizacji w celu ustalenia, jaki jest najlepszy serwer dla Ciebie. można automatycznie połączyć się z serwerem w celu zapobieżenia najszybciej wolniejsze połączenie.

Optymalna ochrona na wszystkich urządzeniach

ZenMate 5.0 jest dostępny na wszystkich głównych urządzeń i systemów operacyjnych. Można go zainstalować na Windows, Mac OS, iOS, Android, Android TV Amazon Straży Pożarnej Amazon TV, TV Stick Linux … Rozszerzenie jest także dostępna dla Google Chrome, Mozilla Firefox i Opera.

Get ZenMate VPN

Czy kiedykolwiek natknąłem wiadomości „Ten film jest niedostępny w Twoim kraju” YouTube? A może kiedykolwiek próbował oglądać ekskluzywną zawartość do kraju na Netflix? Oznacza to, że w obliczu ograniczeń geograficznych.

Z Twojego adresu IP, strumieniowe usługi nadawcze mogą ograniczyć dostęp do niektórych treści. Na szczęście istnieje rozwiązanie proste obejście tych ograniczeń poprzez zmianę adresu IP użytkownika z ZenMate VPN.

Po zainstalowaniu ZenMate, można wybrać serwer w innym kraju, w jednym kliknięciem, a ZenMate zadbać, aby przypisać państwu nowy adres IP odpowiadający wybranym kraju, dając dostęp do wszystkich treści dostępnych w tym kraju.

Wiara, która krąży jak korzystanie z VPN będzie spowolnić prędkość Internetu. Przetestowaliśmy nasze połączenie ZenMate włączony i wyłączony, czy VPN zmniejszyć wydajność. Pomimo nieznacznego zmniejszenia prędkości, to pozostaje wystarczająco małe, dzięki czemu użytkownik nie odczuwa zmian.

Zauważ, że my tutaj połączone z umieszczeniem na serwerze US losowo, nie próbując wybrać ten, który będzie oferować najlepszą możliwą cenę.

ZenMate jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rynku VPN. Przez wiele miesięcy abonament kosztuje € 9,99, ale można go mieć za jedyne 1,75 € / miesiąc za zapisanie się na usługi lub rabat w wysokości 82%. Wszystkie z nowych rozwiązań, które umieszcza go wśród najlepszych czasie VPN.

Uzyskaj ZenMate VPN i zaoszczędzić 82%

Jeśli szukasz prywatności w Internecie, usługi przesyłania strumieniowego odblokować czy też ominięcie cenzury w niektórych krajach ZenMate VPN zapewnia szyfrowanie i wysokiej jakości innowacyjne funkcje w bezkonkurencyjnej cenie. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​jest to niezawodny serwis VPN z intuicyjnym interfejsem i łatwy w użyciu.

Uzyskaj ZenMate VPN i zaoszczędzić 82%