VPN: Wiadomości, pliki i forum na Clubic

Le VPN 1.1.1.1 jest dostępny bezpłatnie na Androida

Do czego służy ta aplikacja?

Z początkowo dość ciekawą nazwą 1.1.1.1 to usługa VPN dla Androida dostępna bezpłatnie i bez ograniczeń. Jest rozwijany przez amerykańskiego wydawcę Cloudflare, specjalizującego się w usługach internetowych, w szczególności za pośrednictwem publicznego i bezpłatnego serwera DNS 1.1.1.1.
Dzięki swojej infrastrukturze VPN umożliwia łatwe i szybkie łączenie się z wieloma serwerami na całym świecie.

VPN, który sprzyja szybkości i prywatności

W przeciwieństwie do [article:844220 VPN traditionnels], protokół Warp używany przez aplikację 1.1.1.1 nie ma na celu obchodzenia reguł blokowania geograficznego stron internetowych, a adres IP jest podawany do wiadomości publicznej podczas nawigacji. Usługa jest jednak przeznaczona dla ogółu społeczeństwa, którzy szukają dobrej szybkości połączenia, gwarantując jednocześnie optymalne bezpieczeństwo między użytkownikiem a aplikacjami i stronami internetowymi, z którymi się konsultują.

[[PIC_1749559]]

W rzeczywistości ta aplikacja powraca do podstaw protokołu VPN, gwarantując szyfrowanie danych i chroniąc anonimowość użytkowników dla wszystkich możliwych pośredników, takich jak dostawcy usług internetowych lub możliwe próby włamania.

Wersja płatna dla większej prędkości

Podczas gdy darmowa wersja jest nieograniczona i pozwala na składanie prywatnych zapytań na serwerach DNS Cloudflare, wersja płatna używa WARP + dla lepszej prędkości połączenia i jest dostępna za około 4 € / miesiąc.