VPN dla Polski – VPN Actu

Polska jest krajem bardzo rozwiniętym technologicznie, ponieważ większość populacji ma smartfony, tablety i komputery do łączenia się z Internetem. Dostęp do Internetu jest również bardzo liczny, a większość z nich oferuje bezpłatne usługi Wi-Fi w wielu dzielnicach. Dlatego połączenie z Internetem nie jest dla wielu Polaków poważnym problemem. Powinny jednak podwoić czujność, ponieważ podobnie jak liczba użytkowników Internetu wzrosła także liczba hakerów.

płatny VPN

Wielu Polaków skarży się obecnie na forach bezpieczeństwa online, ponieważ skradziono im dane osobowe, ich życie prywatne nie zostało poszanowane, ich konta bankowe zostały zhakowane … itp. Gdyby pomyśleli o skonfigurowaniu konfiguracji VPN, nie mieliby tych problemów. VPN lub wirtualna sieć prywatna to w rzeczywistości system do swobodnego i bezpiecznego przeglądania Internetu.

Aby pamiętać w sieci VPN dla Polski

W Polsce korzystanie z Internetu jest monitorowane przez rząd. Wprawdzie inwigilacja ta nie przypomina tej praktykowanej w krajach arabskich lub w Chinach, ale nadal przeszkadza. Jak swobodnie przeglądać sieć? To pytanie zadaje sobie wielu Polaków. Aby cieszyć się bezpłatnym połączeniem internetowym, po prostu zainstaluj VPN. VPN pozwoli użytkownikom na zmianę adresu IP i zwrócenie większej uwagi na prywatność w Internecie. Zmieniając adres IP, będą mogli także ominąć geocenzurę, która polega na filtrowaniu szeregu adresów IP. Pamiętaj, że to ograniczenie może zostać wdrożone przez rząd lub dostawcę usług internetowych. Aby obejść ten problem, wystarczy skonfigurować VPN i połączyć się z zagranicznym serwerem VPN.

Cenzura internetowa

Aby zwalczyć piractwo internetowe w Polsce, zaleca się również korzystanie z VPN, ponieważ ta usługa może również szyfrować połączenie internetowe użytkownika. Protokoły używane do szyfrowania tego komputera to: PPTP, L2TP i Open VPN. Ten ostatni jest najbardziej niezawodny i popularny, ponieważ wykorzystuje do certyfikacji cyfrowe certyfikaty oraz parę użytkownik / hasło. Oferuje również 256-bitową szybkość szyfrowania, co sprawia, że ​​wszystkie przychodzące i wychodzące pakiety są całkowicie nieczytelne i nie nadają się do użytku przez hakerów.

Najlepsze VPN dla Polski

Polacy potrzebują wysokiej jakości usługi VPN. Powinien charakteryzować się następującymi punktami:

  • Nieograniczona przepustowość
  • Nieograniczony czas połączenia, ponieważ połączenie internetowe musi być zawsze bezpieczne
  • Atrakcyjne ceny
  • Kompatybilność z następującymi protokołami VPN: PPTP, L2TP lub Open VPN.
  • Kompatybilność z najczęściej używanymi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, Mac, Linux, Android lub IOS.
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy dłuższa niż 7 dni
  • Oprogramowanie klienckie jest bardzo łatwe w instalacji i konfiguracji
  • Duża liczba serwerów VPN

[button link= »https://vpnactu.fr/category/test-de-service-vpn/ » target= »blank » color= »00b52b » icon= »fa-eye » style= »normal » size= »large »]Test najlepszej sieci VPN 2014[/button]