Smartfon: Cloudfare wprowadza bezpłatną i pełną szacunku sieć VPN …

Aplikacja obiecuje być również dostępna dla wszystkich użytkowników Internetu, w tym tych, którzy nie rozumieją nic na temat VPN.

Kredyty – Cloudfare

Przeznaczony do „Zabezpiecz i przyspiesz ruch HTTP z urządzeń mobilnych”, Cloudfare niedawno ogłosił na swojej oficjalnej stronie internetowej, uruchomienie Warp, nowa darmowa VPN dla smartfonów. W tej chwili usługa nie jest jeszcze dostępna, ale można zarejestrować się na liście oczekujących. Ten ostatni jest dostępny dla użytkowników Androida i iOS za pośrednictwem aplikacji 1.1.1.1, zwykle używanej do konfiguracji DNS.

Kredyty – Cloudfare

Mniej skomplikowane… i bardziej pełne szacunku VPN

Według Cloudfare sieci VPN obecnie dostępne na rynku są zbyt skomplikowane. Ponadto nie szanują w wystarczającym stopniu prywatności swoich klientów, w szczególności poprzez sprzedaż niektórych danych. Rodzi to poważne obawy dotyczące wiarygodności, gdy mówimy o usłudze mającej na celu ochronę użytkownika i której Warp zamierza się zająć. Rzeczywiście, oprócz kierowania reklam do użytkowników Internetu, którzy są potencjalnie nowi w VPN, usługa głównie obiecuje zabezpieczyć swoje połączenie internetowe bez gromadzenia danych.

„Warp to VPN dla osób, które nie wiedzą, czym jest VPN” – Cloudfare

Kredyty – Cloudfare

Dostępny gestem z aplikacji mobilnej, Warp będzie całkowicie darmowy. W tym samym czasie Cloudfare ogłosił także przybycie Warp +, płatna usługa oferująca więcej opcji. W tej chwili niewiele ponad 250 000 smartfonów znajduje się już na liście oczekujących na wypaczenie.