Pornhub wprowadza własną darmową sieć VPN | Geek Diary

Pornhub może być królem swojej kategorii, firma nigdy nie spoczywa na laurach. Jest zatem naturalne, że wchodzi na sporny rynek VPN.

Pornhub króluje w sektorze lamp pornograficznych, ale bardzo często zdarza się, że dywersyfikuje swoją działalność. To samo dzieje się dzisiaj, ponieważ grupa właśnie uruchomiła własną wirtualną sieć prywatną, odzyskując wolne miejsce spowodowane zniknięciem Opery VPN.

Nazywany VPNhub, jest dostępny w systemach Windows, macOS, Android i iOS. Po aktywacji przepływ nawigacji jest szyfrowany i przesyłany za pośrednictwem serwerów Pornhub. Strona faktycznie korzysta z dużej sieci serwerów należących do IPVanish, jak wyjaśniono na Twitterze.

Darmowa wersja pozwala wybrać jeden serwer zlokalizowany w Stanach Zjednoczonych, a premia, która kosztuje 14,99 euro miesięcznie, pozostawia wybór serwerów przeglądania rozproszonych w ponad 15 różnych krajach. Pamiętaj, że ta wersja nie zawiera żadnych reklam.

Chodzi o to, że nie musisz być subskrybentem Pornhub, aby z niego korzystać, nawet jeśli te ostatnie są pierwszymi celami. Corey Price, wiceprezes firmy, podkreślił znaczenie wykorzystania jej w oświadczeniu.

„Internet jest atakowany przez hakerów, którzy są coraz liczniejsi i stosują wyrafinowane techniki, narażając wrażliwe dane ludzi. Podczas gdy przeglądanie w trybie incognito może utrzymywać w tajemnicy historię przeglądania użytkowników, prawda jest taka, że ​​mogą oni stać się ofiarą ciekawskich oczu, szczególnie podczas przeglądania niezabezpieczonych publicznych sieci Wi-Fi ”.

Jest również określone, że program „Nie rejestruje danych użytkownika ani działań, gdy są używane”. Identyfikatory urządzeń mogą jednak być wykorzystywane do celów reklamowych.

Witryna testuje 115 płatnych sieci VPN i stwierdza, że ​​26 z nich prowadzi dzienniki użytkowników