Najlepsze sieci VPN: jakie są najbardziej niezawodne usługi w …

Pobranie najlepszego klienta VPN na komputer i urządzenia mobilne wydaje się oczywiste w 2020 roku. Oprócz tego, że są idealną opcją przeglądania, aby pomóc ci bezpiecznie korzystać z Internetu, najlepsi dostawcy usług VPN umożliwią ci również dostęp do treści blokowanych geograficznie, takich jak filmy, seriale lub programy telewizyjne sport. Oczywiście, aby uzyskać dostęp do tych treści, konieczne będzie wcześniejsze sprawdzenie przepisów dotyczących własności intelektualnej platform dystrybucyjnych.

Skrót od wirtualnej sieci prywatnej, usługa VPN pozwala ukryć swój adres IP za bezpiecznym serwerem. Urządzenie, które skutecznie gwarantuje Twoją anonimowość w Internecie, pozwalając śledzącym (ale także hakerom) wierzyć, że Twój laptop i urządzenie mobilne są zlokalizowane w innym miejscu. Nic więc dziwnego, że najlepsze usługi VPN 2020 roku stały się tak popularne. Oprócz stopniowego zastępowania standardowych pakietów poświęconych bezpieczeństwu online.

Równie zaskakujące jest to, że z roku na rok tak wiele firm koncentruje się na tych usługach. Porównanie obecnego rynku z rynkiem sprzed dwóch lub trzech lat jest prawdziwym doświadczeniem. Na szczęście dla Ciebie serwisy informacyjne TechRadar przetestowały i porównały ponad 100 najlepszych (i najgorszych!) Dostawców VPN, aby uzyskać skalowalną 10 najlepszych. Podajemy również, dla każdej z tych usług, zalety, ale także wady subskrypcji, różne istniejące stawki i możliwe promocje, aby wygrać kilka miesięcy subskrypcji.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj wykorzystania zamierzasz wykorzystać w swojej nowej usłudze VPN, zapewniamy Cię za pośrednictwem tego przewodnika, że ​​zainstalujesz właściwą i unikniesz wszystkich potencjalnie niebezpiecznych.

Którą usługę VPN subskrybować w 2020 roku? Nasze TOP 10!

ExpressVPN

(Źródło zdjęcia: Future)

1. ExpressVPN

Liczba serwerów: 3000+ | Lokalizacje serwerów: 160 | Adresy IP: brak w zestawie | Maksymalna obsługiwana liczba urządzeń: 5

Bardzo szeroki zasięg

Wysokiej jakości aplikacje mobilne

Doskonała obsługa klienta

Nieco droższe subskrypcje niż gdzie indziej

Brak bezpłatnego okresu próbnego

Uzyskaj 3 miesiące za darmo w ExpressVPN subskrybując roczną subskrypcję. Z gwarancją zwrotu pieniędzy do 30 dni po zakupie, jeśli nie jesteś zadowolony.

ExpressVPN zapewnia dostęp do ponad 3000 serwerów zlokalizowanych w 160 lokalizacjach w 94 krajach. Międzynarodowy paszport, dzięki któremu jest najbezpieczniejszym sojusznikiem, aby zagwarantować Twoją anonimowość w Internecie i połączyć się z najszybszymi serwerami. Graj online, pobieranie dużych plików odbywa się teraz w całkowitym spokoju.

Platforma zapewnia rodzimych klientów dla systemów Windows, Mac, Linux, iOS, Android, a nawet BlackBerry. Chce także być kompatybilny z większością routerów, odtwarzaczy multimedialnych i telewizorów Smart. Ma to na celu przekazanie całej infrastruktury high-tech w prywatnej sieci. Wreszcie ExpressVPN ma postać rozszerzenia dostępnego we wszystkich przeglądarkach internetowych, aby swobodnie surfować.

Wszystkie te funkcje mogą wydawać się trudne dla początkującego, który ledwo potrafi zdefiniować, czym jest VPN. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, nie martw się: ExpressVPN ma jeden z najbardziej responsywnych nośników subskrypcyjnych na rynku. Witryna jest obsługiwana przez wiele samouczków i szczegółowych przewodników, które pomogą Ci rozpocząć korzystanie z usługi, a następnie zoptymalizować jej wykorzystanie. Jeśli masz jakieś problemy, wsparcie czatu – na żywo 24/7 – odpowie na wszystkie twoje pytania. Bonus: skontaktowanie się z ekspertem ExpressVPN jest prawie natychmiastowe.

Co możesz zrobić z ExpressVPN? Prawie wszystko Płać za zakupy online za pomocą Bitcoinów, pobieraj treści P2P, odkrywaj filmy, seriale telewizyjne lub kanały YouTube niedostępne w Twoim kraju. Ale również chroń się przed wyciekami DNS i unikaj pozostawiania śladów podczas przeglądania stron internetowych.

Wady? Bardzo niewielu mówi prawdę. Cena jest nieco wyższa w porównaniu z konkurencją i nie masz bezpłatnego miesiąca próbnego, zazwyczaj oferowanego domyślnie. Jednak jeśli chcesz szybkiej obsługi, z najnowocześniejszymi funkcjami i obsługą klienta, która Cię słucha, ExpressVPN będzie idealny. A jeśli nie jesteś zadowolony, masz bezwarunkową 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

IPVanish VPN

(Źródło zdjęcia: Future)

2. IPVanish

Najlepsza rodzina VPN.

Liczba serwerów: Ponad 1300 | Lokalizacje serwerów: 75 | Adresy IP: 40 000+ | Maksymalna obsługiwana liczba urządzeń: 10

Podwojona liczba urządzeń objętych usługą

Mocny przy każdym połączeniu

Płatność w Bitcoinach nie jest obsługiwana

Nieco skomplikowana obsługa

IPVanish to kolejny skuteczny pretendent, który wyszedł zwycięsko z naszych testów VPN. Serwis prezentuje statystyki równie imponujące jak numer jeden: ponad 40 000 współdzielonych adresów IP, 1300 serwerów dostępnych w ponad 70 krajach, nieograniczony ruch P2P, możliwe dziesięć jednoczesnych połączeń na użytkownika i obsługa klienta 24 / 7 (z dedykowaną aplikacją na iOS i Androida).

Klient VPN jest kompatybilny z urządzeniami Windows, Mac, Android, iOS, a nawet urządzeniami Amazon. Jego atrakcyjność polega na możliwości natychmiastowego łączenia się z szybkimi serwerami, przy prędkości pobierania zawsze powyżej średniej. Torrenty są naturalnie obsługiwane i możesz odblokować dostęp do prawie wszystkich geograficznie podzielonych na platformy platform strumieniowych wideo.

IPVanish nie jest jednak wolny od wad. W ten sposób zauważyliśmy losowe problemy z lokalizacją kelnerów. Nic nieodwracalnego. Bardziej denerwujące: aplikacja na iOS nie oferuje żadnej funkcji „kill switch”. Jednak ta funkcja jest Twoim ostatnim wałem obronnym w przypadku ataku osób trzecich, natychmiast przerywa połączenie, aby odciąć dostęp do twoich danych osobowych.

Podsumowując, jeśli chcesz podłączyć kilka urządzeń jednocześnie (oczywiste dla dużych rodzin!), Potężna sieć prywatna i łatwa w konfiguracji, skorzystaj z IPVanish. Rozczarowany usługą? Nadal możesz korzystać z 7-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Obecnie IPVanish oferuje 73% zniżki na roczną subskrypcję. Płacisz tylko 3,25 USD miesięcznie (2,95 EUR) przez następne 12 miesięcy.

Dostępne są trzy subskrypcje: