Najlepsze 3 sieci VPN w Polsce, aby chronić się w 2020 roku …

 

Witaj, jeśli natknąłeś się na mój artykuł, to dlatego, że szukasz rozwiązania, które zniesie granice między Francją a Polską w zakresie transmisji strumieniowej i wzmocni twoje bezpieczeństwo w sieci. Albo że niedługo spędzisz trochę czasu w krainie wódki. Zostań ze mną, trafiłeś we właściwe miejsce, aby dowiedzieć się wszystkiego o polskich sieciach VPN.

VPN Polska: w celu ochrony naszej prywatności

Są rzeczy, które znamy bardzo dobrze, Internet jest niebezpieczny. Jednak nie robimy nic, aby się chronić. Ale jeśli mnie przeczytasz, na pewno chcesz temu zaradzić. Razem przyniesiemy większe bezpieczeństwo do codziennego życia w sieci.

Spokojny z polskim adresem IP

Dlaczego Internet jest niebezpieczny? Ponieważ nawet najmniejsze połączenie internetowe nas naraża, masowo, do cyberataków, w oczach rządu, hakerów i innych hakerów wirtualnego świata, do wirusów, do nękania reklamowego, do dziwactwa sąsiada … Krótko mówiąc, to genialne narzędzie może bardzo wpędzić cię w nieszczęście, jeśli n nie zwracaj już na to uwagi. Za głupim ISP stoi najgorszy koszmar, nikt nie wie, na kogo spadnie.

W każdym razie nie na mnie, bo mam świetną sieć VPN dla Polski. Z magiczną różdżką, on zamaskuj mój prawdziwy adres IP adresem zastępczym co zapewnia mi spokój i anonimowość. Między moim urządzeniem a witrynami, z którymi się łączę, cała moja aktywność jest szyfrowana. Z moją polską siecią VPN nic mi się nie stanie. Chroń też swoje dane.

Bezpieczne bezpłatne WiFi

To zbyt piękne, aby móc korzystać z bezpłatnego Wi-Fi wszędzie, jesteśmy połączeni non stop, czy to w sklepach, dworcach kolejowych, szpitalach i każdym możliwym miejscu publicznym. Ale bez chęci bycia spoilerem nie ma już nic niebezpieczne niż w przypadku Twoich danych osobowych.

Dlatego rozwiązaniem jest wybranie usługi VPN takiej jak ExpressVPN (jest znacznie lepsza niż polski serwer proxy). Tam możesz z radością połączyć się z całego świata. Wirtualna sieć prywatna czuwa nad tobą.

Uprość pobieranie dzięki polskiej sieci VPN

Polska nie jest najtrudniejszym krajem do pobierania i przesyłania strumieniowego. Mimo to nie jest to powód, aby to robić.

Radzę ci kartę ostrzegawczą, zwłaszcza że prawdopodobnie przebywasz między Francją (prawo Hadopi) i Polską, a przejeżdżasz przez inne kraje. Innymi słowy, musisz połączyć się z polskim adresem IP oraz francuskim lub niemieckim (krajem, w którym nie śmieje się z nielegalnego pobierania).

I oczywiście VPN dla Polski to bezpieczny zakład. Adresy IP zależą od Ciebie.

Bez cenzury i ograniczeń geograficznych z polską siecią VPN

Jeśli polskie protokoły VPN pozwalają ci ukryć swój adres IP, aby był anonimowy, to również pozwala żonglować między krajami w celu przyjmowania z kolei polskiej, francuskiej lub innej narodowości, tak długo, jak są serwery.

W imię wolności

Istnieją duże różnice między dwoma krajami, nawet krajami przygranicznymi cenzura. lepiej zagrać w kartę uwaga. Nie ma powodu, aby mieć jakiekolwiek ograniczenia. Dzięki polskiej sieci VPN będziesz na szczycie.

W imię telewizji

Telewizja jest ważna, w końcu z nią dorastaliśmy. Więc kiedy jesteś poza domem, zawsze miło jest móc oglądać Telewizja w naszym języku ojczystym, jak rodzaj wizualnej i uspokajającej przytulanki. Wyjaśnię, w jaki sposób darmowa (a raczej płatna) polska sieć VPN pomoże ci pozostać w kontakcie z nią.

Telewizja francuska

Zwykle poza Francją nie można mieć dostępu do francuskich kanałów telewizyjnych. Ale jeśli chcesz być VIP, po prostu połącz się z Serwer VPN we Francji wśród serwerów VPN oferowanych przez twojego dostawcę. ExpressVPN odblokowuje większość francuskich kanałów telewizyjnych.

Oczywiście biorę pod uwagę dostępność serwera we Francji, aby ustalić poniżej mój ranking polskich sieci VPN. Bez wątpienia przeze mnie przegapisz swoje ulubione programy.

Polska telewizja

Jeśli możesz mieć francuski adres IP, możesz także mieć polski adres IP, gdziekolwiek jesteś. To znaczy że masz dostęp do polskiej telewizji kiedy chcesz ze swoim polskim adresem IP, za pomocą magicznego kliknięcia. Tak więc dla Ciebie Polsat (link w języku polskim) i wszystkie jego kanały. Konkretnie, aby uzyskać polski adres IP, wystarczy wybrać serwer VPN Polska bezpłatnie lub nie.

Telewizor, który chcesz

Polska VPN pozwala na to geolokalizowany w Polsce lub we Francji i na całym świecie, gdzie twój dostawca ma serwery. Świat jest twój.

W imieniu Netflix

Ograniczają nas ograniczenia geograficzne nałożone przez platformę transmisji strumieniowej. Ale, jak zaczynasz rozumieć: VPN dla Polski mają magiczną moc znieść granice. Musisz tylko wiedzieć, jak manewrować za pomocą nowego polityka transgranicznego przenoszenia w Unii Europejskiej dla treści internetowych

Netflix France w Polsce

Pierwsza opcja: jesteś dumnym właścicielem konta Netflix France. Jeśli jesteś w Polsce, możesz zalogować się bez problemu, jeśli jest to krótki pobyt. W przeciwnym razie Twój dostęp zostanie zmieniony dla Netflix Polska.

Ale nie ma problemu z VPN dla Polski, zlikwiduj swoje konto we Francji i otwórz je w Stanach (w każdym razie poza Unią Europejską) i połącz w wolnym czasie z serwerem we Francji, który daje dostęp do Netflix France.

Netflix Polska we Francji

Po drugie, chcesz zobaczyć Netflix Polska z Francji, faktycznie oferują lokalne produkcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Cóż, to ta sama procedura. Z pozaeuropejskim kontem Netflix i polskim kontem VPN będziesz mieć dostęp Netflix Polska korzysta z polskiego adresu IP z Francji.

Netflix US na zawsze

Zrobiłem już artykuł na temat oglądania Neflix US. Ale ponieważ poczyniliśmy już znaczne postępy w tym temacie, mogę podsumować to w jednym zdaniu: połącz się z Netflix za pomocą VPN, wybierając serwer w Stanach Zjednoczonych

Najlepsza VPN Polska: ranking

Istnieją bezpłatne i płatne VPN VPN. Ale jeśli posortujemy się wśród nich z moim kryteria jakości, są od razu znacznie mniej liczne.

Dla ciebie mój ranking:

Polski VPN: samouczek

  1. Wybierz dostawca – dlaczego nie wypróbować ExpressVPN?
  2. Aby uzyskać dostęp do oficjalnej strony, kliknij przycisk czerwony
  3. To zarejestruj się i wybierz subskrypcję
  4. Pobierz oprogramowanie, zainstaluj i uruchom to
  5. Na liście poszukaj serwer znajduje się w kraju docelowym (Polska, jeśli chcesz polski adres IP)
  6. „Połączenie” i idź mój kutas

Jesteś teraz wyposażony w polską super VPN. Gratulacje! Do zobaczenia wkrótce w innych artykułach.