[Jeu-concours JDG] Konta ActiVPN VPN, aby wygrać …

Dzisiaj, na początku nowego roku szkolnego, Geek Journal oferuje Ci możliwość wygrania kont VPN we współpracy z ActiVPN ! Będziesz mógł spróbować wygrać 5 kont VPN na 1 rok, 5 kont na 1 miesiąc, 10 kont na tydzień i 50 kont na dzień !

ActiVPN to firma założona w 2011 r. Przez dwóch mieszkańców Marsylii.
Koncepcja VPN (wirtualna sieć prywatna) polega na tym, aby móc legalnie zmienić adres IP komputera na jeden z adresów IP ich serwerów i szyfrować ruch między nimi, aby był nieszyfrowalny. Oznacza to, że wszystko, co robisz w Internecie, jest niewykrywalne: od surfowania po pobieranie przez Skype.

Pomysł przyszedł do nich, ponieważ w niektórych krajach Bliskiego Wschodu lub Chin dostęp do sieci społecznościowych, wyszukiwarek, VoIP lub Skype jest niemożliwy z powodu cenzury. Wszystko, co jest zrobione lub powiedziane w Internecie, jest monitorowane przez ultra-zaawansowaną technologię. VPN (wirtualna sieć prywatna) pozwala legalnie pozbyć się tej cenzury. Nie jest wykluczone, że ma to miejsce we Francji, ponieważ niektóre technologie zostały sprzedane reżimowi Kadafiego przez francuską spółkę zależną Bull o nazwie Amesys.

Ale nie jest to jedyny przypadek, niestety w biznesie, na uniwersytecie lub w hotspotach połączenie jest blokowane i monitorowane. VPN jest bardzo przydatny do przezwyciężania ograniczeń lub słabości połączenia Wi-Fi poprzez anonimizację i szyfrowanie ruchu. Ponadto, ponieważ niektórzy francuscy operatorzy wdrożyli DPI (głęboką kontrolę pakietów), przeglądanie użytkowników Internetu zostało szczegółowo przeanalizowane w celu odsprzedaży niektórych danych firmom reklamowym.

W przeciwieństwie do niektórych sieci VPN, ActiVPN jest „etyczną” siecią VPN, nie sprzedaje danych użytkowników stronom trzecim.
Jeśli nie potrzebujesz miesięcznej subskrypcji, oferują niedrogi dzienny lub tygodniowy plan microVPN, który jest przydatny, gdy jesteś poza domem.
ActiVPN stale rozwija nowe funkcje. Zapraszamy do odwiedzenia ich strony na Facebooku i ich Twittera @activpn, aby zobaczyć nowości i oferty specjalne.

Aby spróbować szczęścia i wygrać jedno z tych kont ActiVPN, po prostu odpowiedz na dwa poniższe pytania (wskazówka). Masz do 10 września do północy aby wziąć udział, losowo wybieramy zwycięzców spośród poprawnych odpowiedzi i skontaktujemy się z nimi bezpośrednio przez e-mail. Uwaga: konkurs jest zarezerwowany wyłącznie dla członków sieci JDG (rejestracja tutaj).

Powodzenia wszystkim!