Jak uzyskać adres IP 丨 Polskę najlepszą VPN …

Jak uzyskać adres IP Poland

Jak uzyskać adres IP Poland

Adres IP to pierwsza informacja, że ​​możemy ujawnić każdego internecie i ujawnia nasz kraj i naszą dostawcy połączenia. Strony internetowe i usługi używać go szczególnie ograniczyć dostęp do niektórych ofertach internetowych, takich jak korzystanie z serwisu muzycznego Google lub dostępu do odtworzenia wideo na łańcuchach naprawczych kanałów francuskich, angielskich i amerykańskich.

Więc jeśli jesteś francuski wyjeżdżającym za granicę chętni do oglądania programu telewizyjnego na Pluzz można napotkać komunikat o błędzie. Nawet kara jeśli chcesz oglądać Olimpiadę na kanale angielskim jak BBC. Trzeba będzie korzystać z serwera proxy.

adres IP (Internet Protocol) Jest numer identyfikacyjny przypisany do każdego urządzenia podłączonego do sieci komputerowej z wykorzystaniem protokołu internetowego. Zawiera on dokładną lokalizację użytkownika (kraj i miasto zamieszkania) i nazwy ISP (Internet Service Provider).

Dzięki czemu można łatwo śledzić lub geolokalizację. Niektóre witryny, które nie mają prawa do dystrybucji międzynarodowej wykorzystywać ten numer, aby umożliwić lub zablokować dostęp do niektórych użytkowników. Miejsca te są nazywane witryn geo-blokowane.

Francuskie witryn, które oferują treści podlega opłatom, a także korzystać z tego typu zamka. Aby uzyskać do niego dostęp, trzeba mieć IP francuskiej. Tak więc, emigranci, podróżujący i obcokrajowcy nie mogą przeglądać te strony.

Co trzeba to konto VPN!

Przed dokonaniem zamówienia, można Trial Nasza usługa VPN 3 dni.

• Tylko $ 1.99

• High Speed

• Cały kraj serwer