Ivacy: kompletne rozwiązanie VPN za jedyne 0,9 euro za …

Obecna na rynku od 10 lat, Ivacy oferuje pełną ochronę VPN dla wszystkich twoich urządzeń i oferuje doskonałą wydajność, wszystko w doskonałej cenie na Boże Narodzenie: tylko 54 euro za 5 lat lub tylko 90 centów na miesiąc !

Z pewnością nie jest to najlepiej znana VPN dostępna na rynku, błędnie. Obecna na rynku od dobrej dekady, Ivacy jest z pewnością jednym z najtańszych – jeśli nie najtańszym – VPN, i oferuje doskonałą, bardzo zrównoważoną wydajność, aby wykorzystać wszystkie zalety VPN. niższy koszt!

Wielu użytkowników zastanawia się nad VPN, aby skorzystać z platform streamingowych w innych krajach. Na tym poziomie Ivacy oferuje wszystko, czego możesz potrzebować, ponieważ odblokowuje Disney +, a także siedem głównych regionów Netflix, w tym Stany Zjednoczone, Francję, Japonię, Wielką Brytanię, Australię, Niemcy i Kanada.

Co więcej, jest to jedna z niewielu usług VPN, która odblokowuje nieskończone buforowanie w serwisie Netflix, dzięki czemu nigdy nie będziesz działać powolnie. Jest to również praktyczne rozwiązanie do ochrony wszystkich swoich urządzeń, z technologią Split Tunneling, która chroni Twój ruch internetowy przed hakerami, ale także Ivacy obejmuje komputer, a także urządzenia mobilne, smartfony lub tablety, z niesamowitą prostotą. Dedykowana aplikacja jest również dostępna we wszystkich systemach operacyjnych, od Windows do Mac za pośrednictwem iOS i Androida, a nawet Amazon Fire TV Stick i Apple TV.

Wreszcie, ponieważ mówimy o sieci VPN, powinniśmy porozmawiać o jej szybkości. Nie musisz się martwić Ivacy, która zapewnia doskonałą prędkość w każdych okolicznościach dzięki 1000 serwerom i ponad 100 dostępnym lokalizacjom. Nie musisz zawracać sobie głowy szukaniem najlepszej możliwej lokalizacji, aby cieszyć się najlepszą prędkością: Ivacy dba o wybór najbardziej zoptymalizowanego serwera, oprócz zapewnienia Twojej anonimowości, umożliwiając bezpieczne pobieranie przy użyciu zoptymalizowanych serwerów P2P . Ivacy jest uznanym graczem w dziedzinie VPN, więc jest oficjalnym partnerem VPN klubu piłkarskiego West Ham United, jednego z historycznych klubów angielskiej Premier League oraz francuskiej drużyny gamersorigin, jeden z najpopularniejszych klubów e-sportowych na świecie.