HideIPVPN – Najlepsza sieć VPN

HideIPVPN to dostawca VPN, który oferuje serwery użytkowników w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Kanadzie i Polsce. HideIPVPN wykorzystuje 5 protokołów VPN: SSTP, OpenVPN, SoftEther, PPTP i L2TP / IPSec, z 128-bitowym AES i 256-bitowym szyfrowaniem AES. Usługa oferuje również ochronę przed wyciekiem DNS. Usługa umożliwianieograniczony ruch z nieograniczoną prędkością. Zapewnia połączeniaszybki i niezawodny , z gwarancją dostępności przez 99,9% czasu. Dzięki temu jest szczególnie odpowiedni do udostępniania torrentów i peer-to-peer, co jest dozwolone na ich niemieckich i polskich serwerach. HideIPVPN może być używany na maksymalnie 3 urządzeniach na tym samym koncie i jednocześnie. HideIPVPN obejmuje również usługę proxy sieci.

HideIPVPN oferuje równieżInteligentna usługa DNS, co pozwala użytkownikom na odblokuj popularne geolokalizowane strony internetowe takich jak Netflix, Hulu, BBC iPlayer i inne. Ta usługa ułatwia przesyłanie strumieniowe i może być używana nanieograniczona liczba urządzeń w tym samym czasie.

HideIPVPN działa na wielu wersjach systemu Windows (w tym Windows 10), Mac OS X, iOS, Android, Linux i innych. Może być używany nakomputery stacjonarne i laptopy, a także większośćtablety, smartfony a nawet DD-WRTroutery . Można go również używać na Xbox, PlayStation 3, PlayStation 4, telewizorach smart i innych.

HideIVPN nie rejestruje aktywności online swoich użytkowników. Usługa jest bardzo łatwy w instalacji, konfiguracji i obsłudze. Witryna zawiera samouczki instalacyjne dotyczące wszystkich aspektów usługi na wielu różnych urządzeniach, a także szczegółowe FAQ. HidIPVPN zapewnia wsparcie techniczne 24/7, za pośrednictwem systemu biletów lub czatu internetowego. Nie wymaga umów i wrócił z30-dniowa gwarancja . Dostawca oferuje kilka bardzo przystępnych planów miesięcznych, kwartalnych i rocznych. Użytkownicy mogą również skorzystać z 24-godzinnego konta próbnego, które nie wymaga rejestracji danych karty kredytowej.