Dobry plan VPN: ostatnie dni specjalnej promocji …

nordvpn1600

NordVPN mocno uderzył w zeszłym tygodniu ze swoją specjalną ofertą wielkanocną, która pozwala uzyskać do jednego roku dodatkowej subskrypcji na dowolną subskrypcję trzyletniej oferty. I dobra wiadomość: masz jeszcze kilka dni, aby cieszyć się tym!

Dlaczego Clubic poleca NordVPN?

  • Uzyskaj dostęp do usług przesyłania strumieniowego
  • Duża liczba serwerów
  • Responsywna obsługa klienta

Test produktu : odkryj naszą recenzję NordVPN

Jedna z najlepszych sieci VPN w konkurencyjnej cenie

W naszym porównaniu VPN wśród najlepszych na rynku, NordVPN oferuje ekskluzywną ofertę od środy 1 kwietnia do środy 15 kwietnia. Ta wyjątkowa promocja NordVPN umożliwia subskrypcję VPN za 3,10 € / miesiąc lub 111,82 € za 3-letnie zobowiązanie. Masz również 30-dniowy okres próbny, jeśli nie jesteś w 100% zadowolony. Ale VPN prowadzi punkt do domu z możliwością skorzystania, w zależności od szczęścia, od miesiąca do roku dodatkowej subskrypcji tej oferty. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert obecnie dostępnych na rynku, aby zabezpieczyć przeglądanie Internetu.

nordvpn_paques02_1600

Zainstaluj NordVPN na wszystkich swoich urządzeniach

Z NordVPN zyskasz jedna z najlepszych sieci VPN na rynku. Dostawca oddaje do Twojej dyspozycji nie mniej niż 5900 serwerów, obecnych w 59 krajach na całym świecie. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada Twojemu połączeniu i Twoim potrzebom. Zabezpieczanie VPN nie jest już widoczne
jego 256-bitowe szyfrowanie AES i zintegrowany Kill Switch, który przerwie przeglądanie, jeśli VPN się zatrzyma. Po prostu możesz połączyć się z jednym z serwerów VPN w dowolnym miejscu na świecie i uzyskać dostęp do żądanej witryny lub usługi za pomocą lokalnego adresu IP. Szybkość jest również mocną stroną usługi, w szczególności dzięki funkcji Quick Connect, która pozwoli ci połączyć się w kilka sekund z pożądanym serwerem.

Ponadto pamiętaj, że potrzebujesz tylko jednego konta, aby chronić do 6 urządzeń jednocześnie. Rozwiązanie można zainstalować na wszystkich komputerach, smartfonach, tabletach z systemem Windows, macOS, Android, iOS, a nawet Linux.

Aby zaoszczędzić budżet, czy jest lepszy wybór niż subskrybować po obniżonej cenie? Wybierając ofertę NordVPN na 3 lata, twoja ochrona będzie Cię kosztować tylko 3,10 € / miesiąc, co oznacza oszczędność 70% w porównaniu z klasyczną ceną, nie mówiąc już o specjalnym podarunku wielkanocnym, który, pamiętajmy, może wzrosnąć do '' dodatkowy rok bezpłatnej subskrypcji.