Dobry plan VPN: oferta HMA w tej chwili za mniej niż 3 €

HMA.png

Sieci VPN są popularne podczas przechowywania i dlatego wiele z nich pojawia się w naszej sekcji poświęconej dobrym ofertom w Internecie. Znów znaleźliśmy świetną promocję w tym obszarze. Dotyczy to sieci HMA VPN, którą możesz teraz uzyskać za 2,99 € / miesiąc.

Dlaczego Clubic zaleca HMA VPN?

  • Brak dzienników adresów IP lub działań online dla pełnej anonimowości
  • Obejmuje do 5 urządzeń jednocześnie
  • Dostępne na PC, Mac, Android, iOS i Linux

Test HMA : odkryj naszą opinię na temat HMA

Tani i niezawodny VPN

Ta obniżka obowiązuje tylko przez kilka godzin. Więc nie ma minuty do stracenia. Oszczędność -73% obowiązuje w trzyletniej subskrypcji HMA. Ta ostatnia jest rozliczana w wysokości 107,64 € (tj. 2,99 € / miesiąc) zamiast 395,64 €. Płatności można dokonać kartą kredytową lub z konta PayPal. Na zakończenie, pamiętaj, że 30-dniowa gwarancja „Satisfied or Refunded” jest częścią tego. Możesz więc wypróbować tę VPN i pozbyć się jej w terminie, jeśli Ci to nie odpowiada.

HMA zapewnia dostęp do ponad 290 lokalizacji w nie mniej niż 190 krajach. Zyskasz ultraszybki dostęp do serwerów 20 Gb / s. Kluczowym słowem jest szybkość, ponieważ połączenie zostanie nawiązane jednym kliknięciem. Możesz nawet zmieniać swój adres IP co 10 minut, aby jak najlepiej chronić swoje prywatne informacje. Z konta HMA można także korzystać na pięciu różnych urządzeniach. Cała rodzina może się tym cieszyć.

Fala funkcji

Oprócz elementów, o których właśnie wspomnieliśmy, HMA oferuje dodatkowe narzędzia do ochrony danych osobowych. Na przykład dostępny jest postój awaryjny, który blokuje połączenie internetowe, jeśli VPN musi się zatrzymać. Dołączone jest także oprogramowanie do zwalczania wycieku danych, a serwery DNS bez dzienników gwarantują zawsze optymalną poufność.

Po raz kolejny jest to bardzo kompletna sieć VPN, która się nam przedstawia. Obejmuje wszystkie główne funkcje bezpiecznego przeglądania Internetu. Kontynuuj tę promocję, zanim zniknie.