Dobry plan VPN: nieunikniona oferta Surfshark VPN co najmniej 81%

Surfshark

To flashowa oferta, która minie z prędkością błyskawicy, którą wam przedstawimy. Po raz kolejny VPN zaprasza na imprezę dobrych planów z promocją najkorzystniejszych. Rzeczywiście, Surfshark VPN jest obecnie dostępny z niezłą zniżką w wysokości minus 81%.

Dlaczego Clubic zaleca Surfshark VPN?

  • Powyżej średniej prędkości
  • Nieograniczona liczba urządzeń
  • Silne szyfrowanie

Test produktu : sprawdź nasz pełny test Surfshark VPN

Niedrogi i wysoce wydajny VPN

Zmniejszenie dotyczy 24-miesięcznej subskrypcji Surfshark VPN. Rzeczywiście, możesz subskrybować za jedyne 44,40 € lub 1,85 € / miesiąc. W przypadku płatności masz do wyboru dobrą starą kartę bankową lub PayPal, Google Pay, Amazon Pay, Kryptowalutę i wiele więcej. Ta formuła wyświetla słowa „Zadowolony lub Zwrócony” do 30 dni po subskrypcji. Pamiętaj jednak, że ta zniżka obowiązuje tylko do północy. Nie ma czasu do stracenia!

W przeciwieństwie do innych graczy w branży, konta Surfshark można używać na nieograniczonej liczbie urządzeń (Chrome, Firefox, iOS, Mac OS, Android, Windows, Linux i Fire TV). Wśród głównych funkcji znajdujemy dostęp do 15 bibliotek Netflix, aby cieszyć się katalogiem każdego kraju bez konieczności przeprowadzki. Dołączono również Whitelister, aby dezaktywować VPN w niektórych witrynach lub aplikacjach.

Bezpieczeństwo według Surfshark

Dzięki wbudowanemu szyfrowaniu AES 256 ta sieć VPN zabezpieczy wszystkie Twoje dane osobowe i każdy ruch w Internecie. Ponadto zapobiegnie szkodliwemu oprogramowaniu, które może wyrządzić ci szkodę, a także próbom phishingu. Wreszcie, Kill Switch ma na celu zerwanie połączenia z Internetem, jeśli VPN kiedykolwiek musi się zatrzymać bez ostrzeżenia. Zrozumiesz, wszystko zostało zrobione, aby zapewnić bezpieczeństwo i anonimowość w optymalny sposób.

Możemy jeszcze raz podziękować Surfshark za tę doskonałą promocję. Masz mało czasu, aby go złapać, więc nie marnuj więcej czasu.