Dobry plan VPN: dlaczego warto skorzystać z tej promocji …

vpn_CG1600

Po raz kolejny jedna z najlepszych sieci VPN na rynku prezentuje się na Clubic. Być może natknąłeś się już na tę ofertę w ostatnich dniach, ale przedstawimy ją ponownie tym, którzy mogli ją przegapić. CyberGhost oferuje zatem 3-letnią subskrypcję w cenie 2,64 € / miesiąc i dwa miesiące za darmo.

Dlaczego Clubic zaleca CyberGhost VPN?

  • Odblokowywanie usług przesyłania strumieniowego
  • Znakomity interfejs
  • Bogactwo funkcjonalne i zasięg wielu platform

Test produktu : odkryj naszą ofertę najlepszych VPN 2020

Najlepsza sieć VPN w niskiej cenie

Jak zrozumiałeś, CyberGhost oddaje do Twojej dyspozycji przez ograniczony okres 3-letni pakiet w cenie 95 €, czyli 2,64 € / miesiąc. To najlepsza oferta tej marki, a 45-dniowa gwarancja „Satisfied or Refunded” jest aktualna. Ponadto, jak wskazano powyżej, dwa dodatkowe miesiące są bezpłatne w ramach tego planu. Możesz zapłacić tę kwotę kartą kredytową, PayPal lub BitPay. Należy również pamiętać, że pomoc telefoniczna będzie dostępna przez całą dobę. Przejdźmy teraz do treści subskrypcji.

Dzięki temu uzyskasz dostęp do CyberGhost i wszystkich jego funkcji. Będziesz mógł korzystać ze swojego konta na siedmiu różnych urządzeniach. VPN jest kompatybilny z produktami Windows, macOS, iOS, Android, Fire TV, Android TV, Chrome, Firefox i Linux. Bezpieczeństwo online i anonimowość są częścią tego dzięki szyfrowaniu adresów IP, bezpiecznym transakcjom bankowym i zwiększonej ochronie w publicznych sieciach Wi-Fi. Dzięki szyfrowaniu na poziomie wojskowym Twoje dane będą stale chronione.

Zawsze więcej funkcji

Ale CyberGhost nie tylko gwarantuje twoje bezpieczeństwo. Rzeczywiście, VPN pozwoli ci również uzyskać dostęp do stron internetowych, a nawet zablokowanych gier w twoim regionie zamieszkania. Jest to idealne rozwiązanie do korzystania z różnych bibliotek Netflix. Na przykład film dostępny tylko w amerykańskim katalogu usługi przesyłania strumieniowego będzie w zasięgu ręki dzięki CyberGhost. Umożliwi to ominięcie wszystkich ograniczeń geograficznych i wszelkich form cenzury w sieci.

Trzeba przyznać, że CyberGhost to po prostu bezpieczny zakład, jeśli chodzi o bezpieczną i bogatą w funkcje VPN. Zachęcamy więc do skorzystania z tej dobrej oferty, zanim zniknie.