Dobry plan VPN: CyberGhost spada do 2,64 € / miesiąc z dwoma …

cyberghost1600

Przy dobrej sieci VPN na pewno znajdziesz czas krótszy podczas tego ograniczenia, ponieważ uzyskasz dostęp do całej zawartości witryn do przesyłania strumieniowego. Ale to nie jest powód, aby poświęcić mu kolosalny budżet: CyberGhost oferuje rozwiązanie za jedyne 2,64 € / miesiąc i dodaje dwa bezpłatne miesiące!

Świetna promocja z 2 dodatkowymi miesiącami

CyberGhost VPN chce, abyś został w domu i w najlepszych warunkach. Firma z siedzibą w Rumunii zapewnia zatem szczególnie atrakcyjną promocję. Wybierając abonament trzyletni, Twoja subskrypcja będzie kosztować łącznie tylko 95 €, czyli 2,64 € / miesiąc! Odpowiada to 80% obniżce klasycznej stawki miesięcznej. Czy to nie wystarczy, aby Cię przekonać? Następnie dostawca oferuje dwa dodatkowe miesiące ochrony!

Ponadto, jeśli przeraża Cię czas trwania zlecenia, wiedz, że nie musisz natychmiast podejmować ostatecznej decyzji. CyberGhost VPN zawiera 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co daje czas na pomysł.

Maksymalnie 7 urządzeń chronionych jednocześnie

Ale wolimy cię od razu ostrzec: prawdopodobnie nie będziesz rozczarowany. Ponieważ CyberGhost jest jedną z najlepszych sieci VPN na rynku, w szczególności dzięki imponującej infrastrukturze, która dziś przekracza 6000 serwerów na całym świecie. Ten zakres możliwości zapewnia zatem niezwykłą wydajność i pozwala ominąć ograniczenia narzucone przez platformy SVOD, gry, a nawet usługodawcę internetowego.

Ponadto CyberGhost VPN w dużej mierze opiera się na bezpieczeństwie, opierając się na najsurowszych standardach i silnym szyfrowaniu. Możesz zatem chronić swoje dane przed dowolnym urządzeniem, ponieważ rozwiązanie jest dostępne w głównym systemie operacyjnym na rynku. Ponadto jedna subskrypcja pozwala na jednoczesną obsługę do siedmiu terminali.

Za jedyne 2,64 € / miesiąc CyberGhost gwarantuje swobodne i bezpieczne korzystanie z Internetu przez trzy lata. Co zachować spokojnie podczas porodu, a nawet po nim.