Dobry plan VPN: CyberGhost oferuje 2 miesiące z …

cyberghost1600

W tym okresie dobrej sieci VPN może szybko stać się niezbędnym sojusznikiem. Więc możesz zaufać referencji rynkowej: CyberGhost. Tym bardziej, że w tym momencie, w przypadku jakiegokolwiek zaangażowania w ciągu trzech lat, dostawca przedłuża twoją subskrypcję o dwa miesiące.

Dlaczego Clubic zaleca CyberGhost VPN?

  • Odblokowywanie usług przesyłania strumieniowego
  • Znakomity interfejs
  • Bogactwo funkcjonalne i zasięg wielu platform

Test produktu : odkryj nasze porównanie najlepszych sieci VPN

Filmy i seriale z całego świata dzięki CyberGhost

Z powodu kryzysu zdrowotnego związanego z koronawirusem miliardy ludzi zmuszone są do ograniczenia podróży w jak największym stopniu. W tych warunkach trudno nie ulec pokusie filmów i seriali oferowanych przez serwisy streamingowe. Niestety platformy SVOD mają ograniczenia geograficzne. Innymi słowy, w twoim kraju masz dostęp tylko do niewielkiej części katalogu Netflix, Amazon Prime Video i innych.

Na szczęście istnieje sposób na obejście tych ograniczeń: VPN. Dzięki serwerom zlokalizowanym w innych obszarach geograficznych możesz uzyskać dostęp do całej zawartości dostępnej na świecie. Dlatego musisz wybrać dostawcę z bogatą infrastrukturą i optymalną jakością usług …

Dzięki CyberGhost VPN masz prawie 5800 maszyn w ponad 89 krajach. Jesteś więc rozpieszczany wyborem, wiedząc, że firma zapewnia nieograniczoną przepustowość i wysokie prędkości, niezależnie od wybranej konfiguracji. To tylko jeden z wielu powodów, dla których ten dostawca jest dziś referencją.

Ekskluzywna oferta na 2 miesiące za darmo

Ponieważ dzięki swoim systemom bezpieczeństwa i szyfrowania, CyberGhost VPN gwarantuje również ochronę wszystkich twoich działań online i zachowanie anonimowości. Rozwiązanie może obejmować cały Twój sprzęt: dzięki subskrypcji możesz podłączyć do 7 urządzeń jednocześnie. Narzędzie jest szczególnie dostępne w systemach Windows, macOS, Linux, Android, a nawet iOS.

Firma oferuje kilka ofert o zmiennych warunkach zaangażowania. Ale najciekawszy jest bez wątpienia ten ponad 3 lata. Rzeczywiście, wróci do ciebie tylko w sumie 95 €, lub tylko 2,64 € / miesiąc! Obecnie, aby wspierać ograniczonych użytkowników, CyberGhost VPN oferuje dodatkowe 2 miesiące wszystkim nowym klientom, którzy wybrali tę ofertę. Wystarczy, aby nadal korzystać z szybkiego i bezpiecznego rozwiązania, nawet po minięciu kryzysu.

VPN i świetna akcja

Podczas gdy żyjemy w skomplikowanym okresie z pandemią Coronavirus, zauważ, że 10% kwoty sprzedaży subskrypcji CyberGhost jest przekazywane bezpośrednio GlobalGiving na rzecz funduszu pomocy CoronaVirus.

Celem tej inicjatywy jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa i zapewnienie społecznościom na pierwszej linii tego systemu opieki zdrowotnej zasobów niezbędnych do szybkiego działania i ochrony najbardziej narażonych na atak.