Dobry plan VPN: CyberGhost oferuje 2 miesiące subskrypcji …

Kontynuujmy naszą wspaniałą wycieczkę po VPNach obecnie w promocji. Po raz kolejny znaleźliśmy niezwykle atrakcyjną ofertę w celu ochrony Twojej prywatności w Internecie. Bez zbędnych ceregieli przedstawiamy formułę CyberGhost, która daje dostęp do małego prezentu w momencie subskrypcji.

Bezpieczeństwo w niskiej cenie

Formuła CyberGhost objęta tą dobrą ofertą to taka, która zapewni ci dostęp do 18 miesięcy subskrypcji po 49,50 €. Po upływie pierwszego okresu wspomniana powyżej kwota będzie obciążana co roku, jeśli nie zdecydujesz się na jej zakończenie. W końcu wygląda to tak, jakby ta sieć VPN kosztowała tylko 2,75 € miesięcznie, co stanowi oszczędność 77% w stosunku do ceny początkowej. Oferta jest „zadowolona lub refundowana” przez 45 dni. Płatności należy dokonać kartą bankową, PayPal lub BitPay. Wreszcie, CyberGhost wykonuje gest podczas powstrzymywania, ponieważ dwa dodatkowe miesiące są oferowane nowym subskrybentom.

Przede wszystkim pamiętaj, że z tego samego konta można korzystać jednocześnie na maksymalnie siedmiu urządzeniach. Produkty w systemach Windows, macOS, iOS, Android, Fire TV, Android TV, Chrome, Firefox i Linux są kompatybilne. Jedną z głównych zalet tej sieci VPN jest to, że pozwala ona ominąć ograniczenia geograficzne niektórych programów (na przykład dostęp do amerykańskiego katalogu Netflix). Jest to idealna funkcja do przeglądania zablokowanych stron, tworzenia lepszych ofert online, a nawet oglądania wydarzeń sportowych w streamingu.

Ekspert ds. Bezpieczeństwa

Ale wszyscy oczekujemy od VPN oczywiście optymalnego bezpieczeństwa. CyberGhost gwarantuje anonimowość online dzięki szyfrowaniu adresów IP, bezpiecznym transakcjom bankowym, szyfrowaniu na poziomie wojskowym i bezbłędnemu bezpieczeństwu w publicznych sieciach Wi-Fi. Marka obiecuje również nieograniczoną przepustowość dla niesamowitych prędkości połączenia. Możesz także liczyć na obecność wyłącznika awaryjnego, który automatycznie przerwie połączenie internetowe, jeśli VPN się zatrzyma.
Krótko mówiąc, CyberGhost nie ma potrzeby owijać w bawełnę dzięki wysokiej jakości sieci VPN. Bezpieczeństwo jest niezbędne, podobnie jak dostęp do całej rozrywki na naszej planecie. Podaruj sobie!