Dobre plany VPN: subskrypcja Surfshark jest po prostu …

surfshark_vpn1600

Przypomnimy ci dobry plan, który umiera. Pomoże Ci chronić Twoje dane osobowe, jednocześnie umożliwiając dostęp do wszystkich globalnych treści dostępnych w Internecie. Dlatego po raz kolejny przedstawiamy Ci zniżkę na Surfshark VPN w wysokości 1,79 € / miesiąc.

Dlaczego Clubic zaleca Surfshark VPN?

  • Powyżej średniej prędkości
  • Nieograniczona liczba urządzeń
  • Silne szyfrowanie

Test produktu : sprawdź nasz pełny test Surfshark VPN

Surfuj bez ryzyka ugryzienia

Ta oferta Surfshark dotyczy dwuletniej subskrypcji. W momencie subskrypcji naliczona zostanie opłata do 42,96 €, co odpowiada 1,79 € / miesiąc. To ta formuła pozwoli Ci na maksymalne oszczędności. Ponadto pakiet podlega pełnemu zwrotowi przez 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z oferowanych przez niego usług. Pamiętaj również, że ta obniżka obowiązuje tylko do 1 kwietnia (nie żart) około północy. Przejdźmy teraz do treści, do których będziesz mieć dostęp.

Dlatego Surfshark ma wiele funkcji, które okażą się przydatne na co dzień. Na przykład zacznijmy od CleanWeb, który ochroni cię przed atakami typu phishing i malware. Puby i trackery również będą miały starożytną historię. Ze swojej strony Whitelister pozwala na ominięcie VPN w niektórych witrynach lub aplikacjach, które mogą być bezużyteczne, jeśli zostaną aktywowane. Ale najciekawsza jest niewątpliwie możliwość skorzystania z kilku bibliotek Netflix (do 15), aby móc oglądać wszystkie filmy i seriale dostępne w każdym kraju. Ta funkcja działa również w większości usług przesyłania strumieniowego.

Supply_surfshark1600

VPN, który podąży za tobą wszędzie

Inną zaletą oferty Surfshark jest to, że możesz korzystać z VPN na wszystkich swoich urządzeniach bez żadnych ograniczeń. Dotyczy to systemów Windows, Chrome, Firefox, iOS, Android, Linux, macOS, a nawet Fire TV. W każdym razie będziesz stale bezpieczny dzięki jednemu z najlepszych szyfrowań na rynku, a nawet za pomocą Kill Switch, który natychmiast przerwie połączenie z Internetem, jeśli VPN zostanie przerwany bez Twojej zgody. Dlatego ochrona jest zawsze optymalna.
Dzięki Surfshark możesz przeglądać internet z całkowitym spokojem. Ta sieć VPN obejmuje również wiele funkcji i nigdy nie narazi na szwank twoich prywatnych danych. Teraz lub nigdy nie ma czasu na subskrypcję.