Cyberghost Avis 2020 – Best VPN 2020

Nasza opinia na temat Cyberghost:

Cyberghost jest jednym z wiodących programów VPN na rynku od 15 lat, ma dwie silne strony: szybkość i najbardziej konkurencyjną cenę. Rzeczywiście, dla kilka euro miesięcznie będziesz mieć VPN wysokiej jakości, doskonale zabezpieczający twoje dane, umożliwiający dostęp do innych 5500 serwerów pozostawiony w 90 różnych krajów i skorzystaj z tego 7 urządzeń w tym samym czasie. Najbardziej atrakcyjna oferta, gdy widzisz konkurencję w dziedzinie płatnej sieci VPN w Internecie.

Ponadto, aby zawsze robić lepiej niż konkurenci, Cyberghost oferuje 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy (zadowolony lub zwrócony), co pozwala testować VPN za darmo przez długi okres. Przyjrzyjmy się bliżej wszystkim funkcjom Cyberghost VPN w 2020 roku.

Funkcje:

Bezpieczeństwo w Internecie i anonimowość:

Cyberghost zaszyfruje Twój adres IP, aby Cię zagwarantować bezpieczeństwo i absolutna anonimowość podczas przeglądania Internetu. Umożliwi to z jednej strony ochronę danych, ale także radzenie sobie ze złośliwym oprogramowaniem, hakerami i władzami. Firma nie przechowuje żadnych danych i nie ma żadnego ich archiwum, w przeciwieństwie do niektórych darmowych VPN online (jest to również powód, dla którego nie powinieneś używać tego rodzaju VPN).

Mówiąc najprościej, gdy twoje urządzenie jest podłączone do Cyberghost, wysyłane lub odbierane dane są szyfrowane przez serwer, aby zagwarantować optymalne bezpieczeństwo. Nowy adres IP zostanie Ci przypisany w zależności od wybranego serwera. Będziesz poruszał się w fantomie z pełną swobodą, a to nieograniczone na każdym ze swoich urządzeń (maksymalnie 7).

Idealny do przesyłania strumieniowego i torrentów:

Czasami platformy przesyłania strumieniowego są ograniczone w niektórych krajach. Prawdopodobnie zdarzyło Ci się, że nie mogłeś oglądać swojej ulubionej serii z powodu ograniczeń, prawda? Cyberghost to idealne narzędzie do ominięcia tych blokad geograficznych. Po uruchomieniu będziesz mógł wybrać nowy adres IP i wybrać kraj, w którym chcesz się pojawić. Będziesz mógł na przykład obejść blokowanie Netflix (powiązany z serwerem proxy) niezależnie od kraju, w którym przebywasz na świecie.

W odniesieniu do Torrent w P2P i każdy rodzaj pobierania jest taki sam. Możesz to zrobić bezpiecznie, anonimowo i bez ograniczeń. Możesz wreszcie obejrzeć wszystkie wydarzenia sportowe w streamingu lub zagrać w gry wideo zablokowane w Twoim kraju lub skorzystać z lepszych ofert dotyczących rezerwacji lotu, hotelu lub samochodu online, geolokalizując się w kraju, w którym ceny są tańsze.

Obsługiwane serwery i kraje:

Dzięki subskrypcji Cyberghost możesz łatwo uzyskać dostęp do ponad 5500 serwerów na całym świecie. Te serwery są rozproszone w więcej niż 90 krajów która jest wyższa niż średnia płatna sieć VPN online.

Lista krajów jest długa: Francja, Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Maroko, Malta, Hiszpania, Włochy, Niemcy, Wielka Brytania, Republika Południowej Afryki, Albania, Algieria, Andora, Arabia Saudyjska, Argentyna, Armenia, Austria, Bahamy, Bangladesz, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Białoruś, Kambodża, Chile, Chiny, Cypr, Kolumbia, Korea Południowa, Kostaryka, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Grenlandia, Grecja, Gruzja, Węgry, Indie , Indonezja, Iran, Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Kazachstan, Kenia, Łotwa, Liechtenstein, Luksemburg, Macedonia, Malezja, Meksyk, Mołdawia, Monako, Mongolia, Czarnogóra, Nigeria, Norwegia, Nowa Zelandia, Pakistan, Panama, Kraj – Holandia, Filipiny, Polska, Portugalia, Katar, Hongkong, Makao, Rumunia, Rosja, Czechy, Serbia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Sri Lanka, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Tajlandia, Ukraina, Wenezuela, Wietnam, Egipt, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Wyspa Man.

Kompatybilność:

Dla każdej zakupionej subskrypcji możesz podłączyć do 7 urządzeń inny (więcej, jeśli podłączysz router do sieci VPN, na przykład w kontekście małej firmy). Możesz podłączyć urządzenia: Windows, Mac, Apple (iOs), Android, fireTV, Android TV lub Google Chrome, Firefox lub Linux.
Innymi słowy, Cyberghost jest idealny do ustawień prywatnych, rodzinnych lub biznesowych, aby zabezpieczyć sieć na całym świecie.

Oferty i ceny:

Cena Cyberghost VPN zmienia się bardzo regularnie w zależności od aktualnych ofert, ale ogólnie można wykupić subskrypcję za minimalną cenę 2,75 € miesięcznie z zaangażowaniem tylko 18 miesięcy. Cena ta może się różnić, ale dla najlepszej ceny zawsze wynosi od 2 € do 3 €.

Oto przegląd formuł oferowanych w Cyberghost:

  • Plan 18-miesięczny: 2,75 € / miesiąc (45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy)
  • Plan 6-miesięczny: 7,99 € / miesiąc
  • Pakiet 1 miesiąc: 11,99 € / miesiąc

Najbardziej atrakcyjna oferta to oferta 18 miesięcy za 2,75 € / miesiąc. Ponadto możesz otrzymać zwrot pieniędzy w dowolnym momencie, jeśli nie jesteś zadowolony z usług oferowanych przez Cyberghost. Zwrot kosztów dokonywany jest na żądanie obsługi klienta.

Wsparcie techniczne Cyberghost:

W razie problemu zespół techniczny będzie do Państwa dyspozycji Czat na żywo lub e-mailem w sekcji kontaktowej witryny.

Sposoby płatności:

Możliwe jest płacenie przez Paypal, Visa i Mastercard, a także w Bitcoin przez BitPay.

Sponsoring Cyberghost:

Sponsoring Cyberghost może pozwolić ci uzyskać do 90 dni dodatkowej usługi bezpłatnie. Za każdego chrześniaka dostaniesz 30 dni usługi premium a Twoje sponsorowane dziecko otrzyma również 30 dni na subskrypcję. Więc nie wahaj się powiedzieć o tym znajomym i skorzystaj z sponsoring cyberghost.

Wniosek w sprawie Cyberghost:

Cyberghost to VPN, który doskonale wypełnia swoją misję za bardzo niską cenę (2,75 € / miesiąc). Możesz teraz z łatwością oglądać swoje transmisje z serialu i innych programów lub po prostu nawigować na stałe z pełnym bezpieczeństwem. Cyberghost to jedna z najlepiej płatnych VPN 2020 online.