Cena Surfshark VPN spada do 1,79 € miesięcznie (oferta Flash)

Surfshark VPN

Do ochrony wszystkich urządzeń i zachowania anonimowości w Internecie, Surfshark stanowi idealne rozwiązanie. A VPN przełamuje ceny rynkowe, ponieważ jest obecnie dostępny za jedyne 1,79 € / miesiąc za dwuletnie zobowiązanie.

Nieograniczone chronione urządzenia

Surfshark VPN jest gotowy pożreć swoich konkurentów, aby zaoferować najlepszą obsługę. Jeśli dostawca nie ma tylu serwerów, co niektórzy z jego rywali (ponad 1000 maszyn, tak samo), koncentruje się przede wszystkim na bezpieczeństwie. Narzędzie zapewnia skuteczną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, próbami phishingu, a także przed modułami śledzącymi i reklamami. Dzięki temu możesz cieszyć się ulubionymi zajęciami online, mając pewność i poufność.

Ponadto, podobnie jak inne dostępne na rynku rozwiązania, Surfshark pozwala ominąć ograniczenia geograficzne związane z niektórymi treściami, takimi jak filmy lub gry.

Jednak tym, co szczególnie wyróżnia narzędzie, jest liczba urządzeń jednocześnie, co jest … nieograniczone! Dzięki pojedynczej subskrypcji możesz rzeczywiście chronić cały swój sprzęt w tym samym czasie, niezależnie od tego, czy używasz systemu Windows, macOS, Android, iOS, Linux …

Dwa lata ochrony

Jednak Surfshark nie jest droższy niż inne sieci VPN. Przeciwnie, możesz nawet skorzystać z rozwiązania za jedyne 1,79 € / miesiąc! A to implikuje jedynie dwuletnie zobowiązanie, na łączną kwotę 42,96 EUR, przy czym konkurencja zazwyczaj trwa trzy lata. Ta oferta jest jednak ograniczona i nie masz zbyt wiele czasu, aby z niej skorzystać!

Niemniej jednak zwracamy uwagę na ważny szczegół: podana cena jest podawana bez podatków. Dlatego będziesz musiał doliczyć podatek VAT, który zależy od twojego kraju i który wynosi na przykład do 20% we Francji. W tej konfiguracji abonament będzie wówczas kosztował łącznie 51,55 €, czyli około 2,15 € / miesiąc. Cena, która jest nadal bardzo atrakcyjna.

Ochrona wszystkich urządzeń jednocześnie, przy użyciu bardzo bezpiecznego VPN, jest obietnicą Surfshark. A przy tej cenie wstyd byłoby pozbawić się!