Amerykański katalog Netflix, torrent, anonimowość … Czy Surfshark jest …

Surfshark jest z pewnością jednym z najlepszych rozwiązań VPN na rynku, wyjaśnimy dlaczego!

Jeśli Surfshark nie jest tak znany jak jego główni konkurenci, jest to jednak jedna z najlepszych sieci VPN na rynku. Z bardzo rozsądnymi cenami, maksymalnym bezpieczeństwem i możliwością pobierania w P2P podczas przesyłania strumieniowego treści pochodzących z Netflix US, na przykład Surfshark oferuje wszystko, czego można się spodziewać po (dobrym) VPN w 2019 r.

Jedną z głównych rzeczy do rozważenia przy wyborze VPN jest to, czy jest ona wystarczająco bezpieczna i pozwala pozostać anonimowym w sieci. W tym momencie Surfshark wspaniale wypełnił wszystkie pola. VPN wykorzystuje szyfrowanie AES 256 GCM dla maksymalnego bezpieczeństwa.

Ponadto, ponieważ Surfshark ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, VPN jest zwolniony z prawa francuskiego, które polega na prowadzeniu dzienników i dostarczaniu ich, jeśli wymaga tego stan. W Surfshark nie jest rejestrowany żaden dziennik, co gwarantuje anonimowość i całkowity szacunek dla Twojej prywatności.

Należy pamiętać, że nie wszystkie sieci VPN pozwalają na pobieranie torrentów, nawet jeśli wielu użytkowników może z tego powodu rozważyć użycie sieci VPN. Zapewniamy, że Surfshark jest idealnym rozwiązaniem dla P2P i pozwala w pełni torrentować.

Surfshark oferuje również zintegrowany Kill Switch, niezbędną funkcję pobierania na przykład przez BitTorrent, ponieważ jeśli twoja sieć VPN przestanie działać, Kill Switch chwilowo przerwie twoje połączenie internetowe. Umożliwi to pozostanie nieodkrytym w przypadku nieoczekiwanego zakończenia VPN oraz możliwość surfowania i pobierania anonimowo we wszystkich okolicznościach.

Jeśli niektórzy chcą przede wszystkim cieszyć się optymalnym bezpieczeństwem i pełną anonimowością w Internecie, inni szukają rozwiązania, które umożliwi pobieranie torrentów bez obawy o konsekwencje, lub jedno i drugie, inni szukają w sprawie rozwiązań tego typu, aby móc skorzystać z katalogu Netflix każdego kraju. Nie jest tajemnicą, że niektóre dostępne treści są zastrzeżone dla Stanów Zjednoczonych, które mają największy katalog na świecie, gdzie francuska oferta może czasami wydawać się bardzo słaba. Umożliwiając geolokalizację w innych krajach, VPN oferują teoretycznie możliwość dostępu do różnych katalogów. Tyle że Netflix rozumiał, że użytkownicy przejmowali sieci VPN w celu uzyskania dostępu do jego różnych katalogów, i zablokował kilka z nich.

Ale z Surfshark nie ma problemu. Le VPN oferuje możliwość korzystania z katalogu Netflix w Stanach Zjednoczonych, ale także w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Japonii, Niemczech, Holandii, Indiach, Korei Południowej , Włoch, Australii, a nawet Turcji. Jest wystarczająco dużo do zrobienia.Należy również zauważyć, że VPN pozwala na ominięcie ograniczeń geolokalizowanych, jak na przykład w Chinach.

Ostatnim elementem, który należy wziąć pod uwagę podczas testowania sieci VPN, jest szybkość połączenia. Na tym poziomie Surfshark okazał się szczególnie wydajny, z doskonałymi prędkościami, jak widać w naszym geolokalizowanym teście w Nowym Jorku.

Dzięki ponad 800 serwerom umiejscowionym w strategicznych lokalizacjach w ponad 50 różnych krajach, Surfshark zapewnia doskonałą prędkość, jednocześnie osłaniając tylną część.

Dzięki dobrze przemyślanej i niezwykle prostej aplikacji, dostępnej na wszystkich platformach, a nawet mając dedykowane rozszerzenie dla przeglądarek, Surfshark oferuje teraz jedno z najlepszych rozwiązań VPN na rynku, po bezkonkurencyjnych cenach. Surfshark jest dostępny za 9,89 € miesięcznie bez abonamentu, 4,99 € miesięcznie z abonamentem rocznym, a wreszcie 1,79 € miesięcznie z abonamentem dwuletnim.

Znajdź więcej informacji na stronie Surfshark.

W trosce o to, by zawsze lepiej Cię chronić, Surfshark zaprezentował właśnie dwa obiecujące nowe produkty: HackLock i Blindsearch.

HackLock zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo, umożliwiając sprawdzenie, czy wiadomości e-mail i hasła zostały zhakowane. Zostaniesz powiadomiony o najmniejszej anomalii – jeśli ktoś ujawni Twoje informacje – w celu najlepszej ochrony Twoich kont. HackLock stanie się pełnoprawną usługą ochrony przed kradzieżą tożsamości w grudniu 2019 r.

Jeśli chodzi o Blindsearch, jest to prywatne i wolne od reklam narzędzie do wyszukiwania, które wyświetla tylko nieprzetworzone wyniki wyszukiwania. Oznacza to, że żadne dane nie zostaną zapisane, a wyszukiwarka nie wykorzysta danych do śledzenia użytkownika.