2 miesiące za darmo w CyberGhost VPN: czy to najlepszy …

vpn_CG1600

Nigdy nie powtórzymy tego w wystarczającym stopniu: VPN są niezbędne, aby zabezpieczyć twoje przeglądanie i chronić twoje dane osobowe. Dlatego dzielimy się tą promocją z tobą na najlepszej sieci VPN zgodnie z naszym porównaniem na rok 2020: CyberGhost oferuje 3-letnią subskrypcję w cenie 2,64 € / miesiąc i dwa miesiące za darmo.

Dlaczego Clubic zaleca CyberGhost VPN?

  • Odblokowywanie usług przesyłania strumieniowego
  • Znakomity interfejs
  • Bogactwo funkcjonalne i zasięg wielu platform

Test produktu : odkryj naszą opinię na temat CyberGhost VPN

Najlepsza VPN na rynku?

CyberGhost wyświetla wszystkie funkcje wymagane do głównych zastosowań online. Przede wszystkim VPN jest kompatybilny z głównym systemem operacyjnym i interfejsami na rynku: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Fire TV i Android TV, nie wspominając o przeglądarkach Chrome i Firefox. Jego mocną stroną jest 256-bitowe szyfrowanie typu AES, które zapewni niezaprzeczalne bezpieczeństwo danych w Internecie. Szyfrowanie adresu IP pozwoli zabezpieczyć transakcje bankowe i spokojnie poruszać się w publicznych sieciach Wi-Fi. Subskrypcja pozwoli ci na ochronę do 7 urządzeń jednocześnie: komputera, smartfonów lub tabletów.

Ale to nie wszystko, ta VPN pozwoli ci łatwo uzyskać dostęp do zagranicznych stron dzięki 6026 serwerom na całym świecie. Dzięki temu masz dostęp do różnych bibliotek usług przesyłania strumieniowego – jeśli je subskrybujesz – i możesz łatwo ominąć ograniczenia geograficzne lub dowolną formę cenzury w Internecie.

2 miesiące za darmo dla każdej subskrypcji

Oferta, którą przedstawiamy, jest z pewnością jedną z najciekawszych chwil, ponieważ CyberGhost oferuje ci swój trzyletni pakiet za 95 €, czyli 2,64 € / miesiąc. Ale to nie wszystko, ponieważ dwa dodatkowe miesiące będą oferowane bezpłatnie po zapisaniu się do tej formuły. Oferta jest „Zadowolona lub zwrócona” przez 45 dni, co da ci wystarczająco dużo czasu, aby przekonać się o zainteresowaniu usługą. Pamiętaj jednak, że przy subskrypcji będziesz musiał zapłacić pełne 3 lata, kartą bankową, PayPal lub BitPay. Wreszcie, infolinia będzie dostępna 7 dni w tygodniu, jeśli masz jakiekolwiek obawy dotyczące korzystania z usługi.

Ta VPN bogata w funkcje i uplasowana na pierwszym miejscu w naszym porównaniu VPN 2020 ma wszystko, aby uwieść, wystarczy spróbować szybko, aby się przekonać.