Huawei CV60 360

Chcesz taką? Po poprostu zalajkuj

Do wygrania kamera Huawei CV60 360° . Szczególy konkursu na naszym funpage’u:

https://www.facebook.com/telestartwarszawa/

Huawei CV60 360

Huawei 360 Panoramic VR Camera CV60 to kamera 360 stopni do smartfona podłączana przez USB typu C. Dzięki niej zrobisz unikalne zdjęcia i filmy sferyczne.

Zdjęcia są nietypowe, ale bardzo dużą zaletą jest to, że można je bez problemu opublikować na Facebooku wprost ze

Kamera Huawei 360 Panoramic VR CV60 ma dwa obiektywy typu „rybie oko” umieszczone naprzeciw siebie. Oba mają kąt widzenia 185 stopni, więc łącznie pokrywają 360 stopni z małym marginesem, w którym oba obrazy nakładają się na siebie (w tym miejscu zdjęcia są łączone w jedno).

Huawei CV60 360

Kamera Huawei CV60 360°  ma cztery główne zalety:

  • Jest bardzo mała i lekka. Wysokość i szerokość to około 3,5 cm, grubość 2,5 cm, a waga 27 gramów. Gdy jej nie używamy, możemy ją po prostu włożyć do kieszeni spodni i nawet tego nie poczujemy.
  • Jest podłączana bezpośrednio do smartfona. Dzięki temu nie musi mieć własnej baterii i nie trzeba jej przenosić oddzielnie.
  • Działa z różnymi smartfonami, nie tylko Huawei. Wymagany jest Android 6.0 lub nowszy i złącze USB typu C. Oczywiście nie ma gwarancji, że kamerka zadziała z każdym smartfonem.
  • Jest prosta w użyciu. Nie wymaga skomplikowanej konfiguracji. Wystarczy ją podłączyć. Aplikacja mobilna włącza się automatycznie i od razu możemy robić zdjęcia i filmować.

Obudowa jest tak mała i prosta, że właściwie nie trzeba wiele pisać o jej wyglądzie. Kamera Huawei CV60 360°  jest dobrze wykonana, dość przyjemna dla oka, a obiektywy są szklane. Wtyk jest osadzony solidnie, bez luzów. W obudowie umieszczono dwie diody (po jednej z każdej strony) informujące o aktywności kamerki.

Huawei CV60 360

Aplikacja mobilna

Na smartfonie instalujemy bezpłatny program o nazwie Huawei 360 Camera (w systemie widoczny jako Aparat 360 Huawei). Po podłączeniu kamerki uruchamia się on automatycznie i od razu możemy rozpocząć rejestrowanie zdjęć i filmów.

Działanie kameryHuawei CV60 360° jest bezproblemowe w połączeniu ze smartfonem Huawei Mate 10 Pro, Huawei Mate 10 Pro (Android 8.0), Mi Mix 2″ href=”http://www.benchmark.pl/produkt/xiaomi-mi-mix-2″>Xiaomi Mi Mix 2 (Android 7.1), Google Pixel (Android 8.1) i OnePlus 5T”. Z Mate 10 Pro, Mi Mix 2 i Pikselem działała bez problemu.

Huawei CV60 360

Podsumowanie

KameraHuawei CV60 360° umożliwi Wam wykonywanie nietypowych, kreatywnych zdjęć z wakacji i innych wypadów miejskich oraz pozamiejskich.

Zdjęcia i filmy 360 stopni to zupełnie inne podejście do obrazu. Niezależnie czy robimy je na tropikalnej plaży, szczycie góry, czy placu w centrum miasta, pozwolą pokazać otoczenie pod całkiem innym kątem.

Written by @Kom